Nike buty, czy szpilki Lasocki

szpilkiKobiety w szpilkach wyglądają pięknie i ponętnie, kobiety w sportowym obuwiu wyglądają zdrowo i nie tworzą dystansu. Kobiety w szpilkach od razu modelują swoją sylwetkę.

Kobiety w adidasach nie muszą niczego modelować, bo zwykle mają wyrobione kształty od aktywnego stylu życia. Zresztą nie znam ani jednej kobiety, która nie miała by w swej szafie butów na obcasie. Ja, choć uważam się za totalną chłopczycę i buty nike są dla mnie normą, oczywiście , czasem np.: na studniówkę, musiałam złożyć obcasy.

Tak, tak.. Spodobał mi się ostatnio opis kobiet „paniuś” jaki umieścił Taco Hemingway w kilku wersach na albumie Trójkąt Warszawski. A pisał tak: „Poszłaś z koleżankami, na tych nogach, które ja nazywam karabinami. No to marsz, marsz. Marsz, Marsz, Marsz. (…) Z dziewczynami wyglądacie, jakbyście były na Oscarach. Ja i koledzy oświadczymy się wam od zaraz. (…) Biały proch Ci leci na czarne szpilki, wciągasz biel, jak kiedyś wciągałaś Big Milki. .. I tak dalej i tak dalej.

Kobiety w szpilkach robią ogromne wrażenie na facetach, ale wrażenie złudne, ponieważ bardzo, bardzo różnicujące. Najprościej zdobyć zainteresowanie poprzez bycie sobą. Dlatego jak wolę nike buty.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz